Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Eğitim Fakültesi; nitelikli bir eğitim ve öğretim ile öğrencilerinin mesleki ve bilimsel yeterliklerini en üst düzeyde geliştirmeyi hedeflemektedir. Fakülte bünyesinde verilen eğitim ile geleceğin lider eğitimcilerini yetiştirmek ve öğrencilere hem ulusal hem de uluslararası arenada geçerli bir eğitimin sunulması amaçlanmıştır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (IUS) Eğitim Fakültesi'nin hedefi Bosna-Hersek ve diğer ülkelerde; ilk, orta ve yüksek seviyeli eğitimin kalitesini artırmak için çalışacak yerli ve yabancı kalifiye öğretmenler ve akademisyenler yetiştirmektir.

Eğitim fakültesi bünyesinde yer alan eğitimciler, alanında uzman kalifiye akademisyenlerden oluşmaktadır. Fakültede görev alan öğretim üyeleri ulusal ve uluslararası kuruluşlarca desteklenen bilimsel araştırma projelerini yürütmektedir. 

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi  Eğitim Fakültesi her üç evrede eğitim programları sunmaktadır.  Öğrenciler aşağıdaki 3 programdan birinde eğitim alabilirler: 

-Bilgisayar Eğitimi ve Eğitim Teknolojileri (CEIT)
-Türk Dili ve Edebiyatı, pedagojik formasyon programı (TLT)
-İngiliz Dili ve Edebiyatı, pedagojik formasyon programı (ELT).

Bu programların yanında öğrenciler; Çağdaş Pedagojik Disiplinler, Öğretim Süreci Yöntemleri, Dilbilim ve İletişim Becerileri alanlarında araştırma imkanı bulabilirler. 

Bölümler

Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
Bilgisayar Eğitimi ve Eğitim Teknolojileri
İngilizce
4 Yıl Lisans 75.600 TL
Türk Dili ve Edebiyatı, Pedagojik Formasyon Programı
İngilizce
4 Yıl Lisans 75.600 TL
İngiliz Dili ve Edebiyatı, Pedagojik Formasyon Programı
İngilizce
4 Yıl Lisans 75.600 TL

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:00
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın