Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi; kendini sürekli yenileyen ve gelişen dünyanın sorunlarının ve ihtiyaçlarının farkında olan, bu sorunlara kapsamlı bir şekilde çözüm üretebilen, güvenilir analizler yapabilen ve yapıcı çözümler ortaya koyabilen ekonomistler, yöneticiler ve uluslararası ilişkiler uzmanlarını yetiştirmeyi ve mezunlarına iş hayatı için gerekli olan tüm doneleri sunmayı amaçlamaktadır. Ulusal ve uluslararası tüm öğrencilere eğitim; alanında uzman, yeni fikir ve yöntemlere açık, teorik bilgileri mesleki hayattan kendi deneyimleriyle zenginleştirerek öğrencilere aktarabilen profesörler tarafından verilmektedir.

Üniversite fakültesi, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini de içine alacak şekilde dört farklı bölümde öğrencilere eğitim sunmaktadır. Fakülte, Uluslararası Halkla İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Finans, İşletme ve İktisat bölümleri ile öğrencilere kendi alanlarında profesyonel bir eğitim sunmakta ve onları gelecek için başarılı bireyler olarak hazırlamaktadır.

Dekan'dan Öğrencilere Mesaj

"Sevgili Öğrenciler,

Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi'ne hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyorum.

Fakültemiz gayretli ve dinamik bir akademik kadroya sahiptir. Fakültemizin öğretim üyeleri bütün öğrencilerin eğitimlerini yakından takip ederek birebir rehberlik sunmaktadırlar. Tüm bölümler aktif ve katılımcı bir atmosfer sağlamak için biçimlendirilmiştir. Eğitim ve öğretimde öğrenci merkezli bir yaklaşım kullanarak eğitim süreçleri boyunca öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her türlü desteği sağlamaktayız.

Bölümlerimiz, öğrencilerin cesur, kendi ayakları üzerinde durabilen, disiplinlerarası bir vizyon sahibi olan ve diğer disiplinler tarafından kabul görmüş metod ve yaklaşımları keşfetme fırsatına sahip bir eğitim ortamı sağlamayı hedeflemektedir.

Hepinize çok teşekkür ediyor ve üstün başarılar diliyorum."

Bölümler

Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
İşletme
İngilizce
4 Yıl Lisans 4.000 €
İktisat
İngilizce
4 Yıl Lisans 3.600 €
Uluslararası İlişkiler
İngilizce
4 Yıl Lisans 4.000 €
Uluslararası Ticaret ve Finans
İngilizce
4 Yıl Lisans 3.600 €

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
12:44
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın