İngilizce Hazırlık Okulu

İngilizceyi sözlü ve yazılı olarak yetkin bir şekilde kullanabilmek, eğitim ve iş alanlarında herkes için bir zorunluluktur. Bu bilinç ile hareket eden ve uluslararası bir kurum olarak IUS, eğitim ve iletişim dili olarak İngilizceyi kullanmaktadır. Bu nedenle İngilizce, hem öğrencileri hem de çalışanları için üniversite yaşamının ayrılmaz bir parçasıdır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi İngilizce Dil Okulu'nun temel amacı öğrencileri dil bilgisine göre mümkün olan en kısa sürede İngilizce eğitim veren bir akademik ortamda eğitim almaya hazırlamaktır.

Dil okulu bünyesinde haftada 25 saat süren bir ELS programı yoğun ve oldukça kapsamlı bir şekilde öğrencilere sunulmaktadır. Akademik bir eğilime sahiptir ve öğrencinin okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin yanı sıra öğrenciye daha sonraki çalışmalarda fayda sağlayacak İngilizce dil yeterliliği becerisi kazandırılmaktadır. IUS'ta bir öğrencinin genel akademik başarısı, ELS'deki başarısına bağlıdır. 

İngilizce bilgisi olmayan bir öğrenci dil okulunda Seviye 1'den başlar ve Seviye 4'e doğru ilerler ve sonunda her öğrenci akademik metinleri okuyabileceği, ders dinleyebileceği ve not alabileceği, cevap verebileceği bir İngilizce yeterlilik seviyesine ulaşır. 

İngilizce Dil Okulu'nu tamamlayan öğrenciler, İngilizce dilinde bir öğrenme ortamının günlük dil gereksinimleriyle yüzleşebilir ve gerekli okuma, dinleme, konuşma ve yazma dil becerilerini kullanarak fakülte düzeyinde eğitim almaya başlayabilirler. Ayrıca bu dil seviyesi sayesinde sosyal ve iş ortamlarında da başarılı bir şekilde görev alabilirler. 

Bölümler

Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
Hazırlık
İngilizce
1 Yıl Lisans 4.500 €

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
11:19
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın