Uluslararası Saraybosna Üniversitesi; her kesimden, milletten, ırktan, etnik kökenden, renk ve kültürden gelen öğrencileri kabul etmekten büyük mutluluk duymaktadır. Ulusal ve uluslararası birçok öğrenciyi ağırlayan Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nin programları; Mimarlık, Genetik ve Biyomühendislik, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,  Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği olup, tüm programlarda Lisans (BSc), Yüksek Lisans (MSc) ve Doktora (PhD) dereceleri sunulmaktadır. Ayrıca, Genetik ve Biyomühendislik ile Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programlarının lisans ve yüksek lisans eğitimleri 21 Eylül 2016 tarihinden itibaren 6 yıllık süre ile akredite edilmişlerdir.

Dekan'dan Öğrencilere Mesaj

"Fakülte olarak hedefimiz, öğrencilerimizi hayata ve iş dünyasının gerçeklerine hazırlamaktır. Fakültemiz, öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için dünyanın her tarafından ve alanında uzman tam zamanlı ve misafir profesörleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanında Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi; modern cihazlarla donatılmış laboratuvar imkanlarını öğrencilerine sunarak uygulamalı eğitim vermekte ve pek çok alanda insanlığa hizmet edecek olan geleceğin mühendislerini yetiştirmeye çalışmaktadır. Mezunlarımız, profesyonel mühendislik dünyasının zorluklarıyla baş edebilecek şekilde eğitilmektedirler.

Programlarımız hakkındaki bilgilere göz gezdirdikten sonra her türlü ayrıntılı bilgi için lütfen ana ofisimiz, fakültemiz veya şahsen benimle görüşmekten çekinmeyiniz. Lütfen burada sizlere her konuda yardımcı olmak ve hizmet etmek için bulunduğumuzu unutmayınız.

Öğrenim hayatınızda başarı dileklerimle..."

Bölümler

Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği
İngilizce
4 Yıl Lisans 32.000 TL
Yazılım Mühendisliği
İngilizce
4 Yıl Lisans 35.000 TL
Makine Mühendisliği
İngilizce
4 Yıl Lisans 28.000 TL
Mimarlık
İngilizce
4 Yıl Lisans 35.000 TL
Genetik ve Biyomühendislik
İngilizce
4 Yıl Lisans 28.000 TL

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
10:23
+905354419048
×
Whatsapp'tan Yazın