Güçlü bir temel müfredat  ile desteklenen  yenilikçi ve pragmatik disiplinlerarası eğitim anlayışı ile hareket eden fakültenin amacı, öğrencilere uluslararası mükemmellikte bir eğitim olanağı sunmaktır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nin Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, bünyesinde eğitim alan öğrencilere felsefi, sosyolojik, sanatsal ve psikolojik boyutları ulaştırarak, insanlığın özüne dönme yolunu sunmaktadır. Fakülte, öğrencilerine bütünsel tablo için gerekli bakış açısını sağlar. Dahası, öğrenimlerini tamamlayanlara ve öğrencilere  sürekli değişen dünyaya katılmalarına yardımcı olacak araçlar sağlanır. Fakülte bünyesinde Psikoloji, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı, Siyasal Bilimler, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Kültürel Çalışmalar programlarında eğitim sunulmaktadır. 

Dekan'dan Öğrencilere Mesaj

"Amacımız fakülte departmanını Balkanlar'da öğrenme ve araştırma merkezi yaparak Doğu ile Batı arasında bir köprü haline getirmektir. Fakültemiz, sanatta, beşeri bilimlerde ve sosyal bilimlerde yerel ve uluslararası öğrencilere yüksek kalitede eğitim vermek için gerekli bilgi, tecrübe ve kararlılığa sahip bir akademik personele sahip olmaktan ayrıcalık duymaktadır. Fakülte, aynı anda uluslararası karakterini, disiplinler arası çalışma programlarını ve yurttaşlık sorumluluğunun güçlü anlamını vurgulayarak öğretim ve öğrenme süreçlerinin sürekli iyileştirilmesine odaklanmaktadır."

Bölümler

Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
Psikoloji
İngilizce
4 Yıl Lisans 53.000 TL
Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı
İngilizce
4 Yıl Lisans 48.000 TL
Siyasal Bilimler
İngilizce
4 Yıl Lisans 42.000 TL
İngiliz Dili ve Edebiyatı
İngilizce
4 Yıl Lisans 42.000 TL

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
08:35
+905354418973
×
Whatsapp'tan Yazın