Albaraka Türk İle Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Eğitim Kredisi Avantajı

Albaraka Türk Katılım Bankası, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'ne kayıt yaptıracak öğrenciler için harika bir avantaj sunuyor: 5 taksite %6 ve 8 taksite %8 oranında vade farklı ile geri ödeme yapmanız mümkün.

Yurt dışında kalifiye bir eğitim almak birçok Türk öğrencinin hayali olmalı. Öğrenciler, lise eğitim süreçlerinden itibaren üniversitede nasıl bir yol çizeceğini düşünerek hareket eder ve üniversitede hayallerindeki bölümünden mezun olarak iyi bir kariyere adım atmak isterler. Türkiye'de ve dünyada en revaçta olan bölümler arasında ise Hukuk, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği gibi bölümler vardır. Fakat ülkemizdeki öğrenciler, Türkiye'de bu bölümlere girebilmek için üniversite sınavından yüksek puanlar alması gerekmektedir. Ancak yurt dışında, özellikle Bosna-Hersek gibi ülkelerde, üniversite sınavına girmeden kalifiye bir Diş Hekimliği eğitimi ya da Hukuk eğitimi almak mümkün.

Öğrenci Dostu Ülkelerde Uygun Yaşam Giderleri

Evet, lafı çok da uzatmayalım. Türk öğrenciler, geleceğin saygın birer mühendisi, hukukçusu, doktoru, hekimi olmak için üniversite sınavını önemsemeyen yurt dışı üniversitelerine rotayı çizmektedir. Bu okulların başında da Uluslararası Saraybosna Üniversitesi gelmektedir. Ancak yine de hem öğrencilerin hem de velilerin aklında hepimizin tahmin edeceği o soru vardır: Yurt dışında eğitim almak pahalı mı? Şimdiden söyleyelim, elbette yurt dışında pahalı okullar mevcut ancak bunun yanında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi gibi uygun harç ücretlerine sahip kaliteli okullar da var. Üstelik Bosna-Hersek, uygun yaşam giderleri sayesinde Avrupa'nın diğer ülkelerine göre öğrencilere, öğrenci dostu bir ortam sağlamaktadır. 

Eğitim Krediniz Albaraka Türk'ten

Peki diyelim ki üniversitemize kayıt olmaya karar verdiniz. Yine de bir şekilde masraflarınız ve giderleriniz için belli bir paraya ihtiyacınız var. Bu süreçte eğitim kredisi çekmek isteyebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'ne kayıt yaptıracak öğrenciler için harika bir avantaj sunuyor: 5 taksite %6 ve 8 taksite %8 oranında vade farklı ile geri ödeme yapmanız mümkün. Ayrıca banka kredi işlemlerinde Euro kuru, 2021-2022 Akademik Yılı için 31 Ağustos 2021 tarihine kadar 9 TL olarak sabitlenmiştir.

Eğitim kredisi kullanmak isteyen veliler, "Eğitim Finansmanı Kredisi Başvuru Formu"nu ofislerimizden temin edebilirler. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurmak ya da bize telefon ile ulaşmak. Uzman eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:29
+905354418973
×
Whatsapp'tan Yazın