Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Hangi Dilde Eğitim Vermektedir?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek'te yer alan bir üniversitedir. 3 Ekim 2003 tarihinde Saraybosna Eğitimi Geliştirme Vakfı tarafından kurulan üniversite, Saraybosna'da yer almaktadır.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Hangi Dilde Eğitim Vermektedir?
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek'te yer alan bir üniversitedir. 3 Ekim 2003 tarihinde Saraybosna Eğitimi Geliştirme Vakfı tarafından kurulan üniversite, Saraybosna'da yer almaktadır. Balkanların saygın üniversitelerinden biri olan IUS, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermektedir. Üniversitenin eğitim dili ise İngilizcedir.

YÖK Tanınırlığı Vardır
Üniversite, Ocak 2005'te Saraybosna Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Öğretim Kurulu tarafından resmen tanınmıştır.  IUS, mühendislik, sanat ve sosyal bilimler gibi çeşitli bilim disiplinlerinde akademik ve araştırma faaliyetleri yürüten 55 ülkeden 1.650 öğrenciye ve 20 ülkeden öğretim üyesine sahiptir.

Çift Diploma Fırsatı Sunmaktadır
Öğrencilerine prestijli bir eğitim imkanı sunan IUS, çift diploma imkanı da sunmaktadır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nin İstanbul Teknik Üniversitesi ile çift diploma sunduğu programlar:
-Makine Mühendisliği
-Mimarlık
-Ekonomi
-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 

Avantajları:
-İki ayrı üniversiteden iki ayrı diploma sahibi olma imkanı.
-Ulusal ve uluslararası arenada tecrübe.
-Saraybosna ve İstanbul'da eğitim alma şansı.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ile de işbirliği yapmaktadır. Öğrenciler aşağıdaki programlarda çift diploma sahibi olabilirler:
-Ekonomi
-İş Yönetimi
-Siyasal Bilimler

Sınıflar ve Laboratuvarlar Son Teknoloji İle Donatılmıştır
Tam bir 21. yüzyıl üniversitesi olan okulda tüm sınıflar ve laboratuvarlar en güncel teknolojik aygıtlarla donatılmıştır. Bu donanımların hepsi her yıl güncellenmektedir. Akademik kadrosu bölgedeki en genç, en dinamik ve en yenilikçi akademisyenleri de, geçmişten büyük bir birikim getiren deneyimli öğretim görevlilerini de içermektedir. 

İngilizce dilinde eğitim veren bir üniversite olarak, eğitim verdiği her alanda, öğrencileri çağımızın çalışma ve akademik yaşamına hazırlayan önemli bir yüksek öğretim kurumudur. Özellikle Türkiye’den her yıl daha fazla öğrenci Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’ni tercih etmektedir. 

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi kampüsü, Saraybosna Havaalanı'na 5 km mesafede yer almaktadır. Üniversitenin kampüsüne otobüs ve taksi ile çok rahat ulaşım sağlanabilir. Üniversitemize kayıt yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bunu yapmanız için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:17
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın