Yurt ve Konaklama

Yurt ve Konaklama

Üniversite kampüsü içerisinde hem kız hem de erkek yurdu bulunmaktadır. Aylık oda ücreti 150 Euro'dur. Kayıtlar dönemlik (Güz ve Bahar) veya yıllık olarak alınmaktadır. Yurt ücretine kahvaltı dahildir. Öğrenciler kalacak yer ile birlikte; kantin, çamaşır yıkama ve ütüleme, kütüphane, okuma salonları, ücretsiz internet bağlantısı gibi hizmetlerden de faydalanabilmektedirler.   

Her biri oldukça konforlu olan bir yurt odalarında banyo, tuvalet, çalışma ve uyuma bölümleri mevcuttur. Yurt odaları, iki, dört ve beş kişilik olarak düzenlenmiştir. Bunun yanında, öğrencilerin bireysel çalışma alanları, ortak kullanım mekânı, çeşitli spor aktiviteleri yapabilecekleri salon bulunmaktadır. Öğrenciler kablosuz internet hizmetinden 7/24 faydalanabilmektedir.

Üniversitemizin kampüsü içindeki yurtlar haricinde, Saraybosna’da değişik devlet, vakıf ve derneklerin yurtları bulunmaktadır. Öğrenciler buraları da tercih edebilirler.

Pek çok öğrenci yurtta kalmak yerine, ev veya apartman dairesi kiralamayı tercih etmektedir. Saraybosna’da evler çoğunlukla eşyalı olarak kiraya verilmektedir ve kiralar oldukça uygundur.

İletişim Formu

Detaylı bilgi almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Temsilcilerimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İletiniz Gönderilmiştir.

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
12:01
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın